Sayfalar

20100812

Oruç Başıma Vurdu

Ramazan'ı seviyorum. Huzurlu hissediyorum. Dün ise ilk kez oruç tutarken bu kadar zorlandım. Hem çok sıcak olması, hem de iftarın 20:01'de olması beni baya zorladı. Bakalım bugünü nasıl geçireceğim?..İş yerindeyim şu an. Taşındığımız için sadece kadınlar kaldık. Erkekler yeni binada amelelik yapıyorlar. Sanki hep böyle olsa daha iyi:)..

Bugün bir duygusallık var üzerimde. Çalan müziklere ağlamak geliyor içimden. Buradakiler de gülüyor bana:). Bazen en zor şey insanın kendisini anlaması oluyor. Biraz küçülmek istiyorum. Şöyle bir kaç sene küçülmek.. Arabaya atlayıp son ses müzik dinlemek, söylemek..Bir iki gün yeterdi bana. Sonra geri geleyim. Özlem gidereyim yine döneyim.

Ya da bir bebek..Evet bu aralar, bir bebeğim olması fikri iyi gelmeye başladı bana. Ona kendimi adamak istiyorum. Kuzinim bebeğe duyulanın aşka benzeyen bir duygu olduğunu söylüyor. Midemde kelebekler uçuracak bebeğim olsa..Hiç bir şey, kendim bile umrumda olmasa da paranoyaklar gibi onu umursasam:) Yok,yazarken bile sevmedim bunu.

Sanırım bir tatil iyi gelirdi, bir de tamamen benim hayallerime göre düzenlediğim bir hayat..

3 yorum:

MisHale dedi ki...

ben de bebek istiyorum :) senin bebeğin olsun da sevelim, özlem giderelim, güzel güzel kıyafetler alıp, pusete koyup nereye gidiyorsak götürelim onu da:)

© Etk Yavrusu © dedi ki...

arada sana bırakabilirim:)

MisHale dedi ki...

bırak canım seve seve bakarım :)