Sayfalar

20100427

İnsan Yokluğu..


Siirt'te yaşananları hazmedemiyorum. Attığım her adımda aklımda o ana kuzuları var. Nasıl olur da 13-14 yaşlarındaki erkek çocukları böyle bir insanlık suçu işlerler?. Bunu aklım almıyor. Acaba gerçekten bazıları kötü ruhlarla mı doğuyor?.. Bir kişi değil, kaç kişiler..Bir tanesi de acımadı mı o yavrulara? Bir tanesinin bile içi cız etmedi mi onlar ağlarken, canları yanarken??.. Ya Siirt halkından yaklaşık 100 kişinin karıştığı diğer tecavüzler?..Esnaf, dede, polis, asker, akraba.. Bu kadar mı önemli cinsel tatmin? 100 kişiden bahsediyorum. Bir veya iki değil. Tam yüz kişinin sapkın istekleri konu olan.. Hepsini gözümü kırpmadan ölüme terk edebilirim. Fakat yenileri çıkacaktır. O yüzden sallandırmalı bunları meydanda. Sallandırmalı ki aleme ibret olsun.. Umarım sıyrılamazlar bu yaptıklarından. Ayrıca diğer çocuklar da isterse 18 yaşın altında olsun, bence cezaların hafiflemesi yanlış. O çocuklar gelecekte de birer psikopat olmaya devam edecekler.

Nedir eksik olan, anlayamadım ki..Çocuklukta maruz kalınan cinsel istismar mıdır sadece bu suçlara neden?..Cehalet midir? (Ki buna asla prim vermem).. İman, Allah korkusu yokluğu mudur? (Bunun iyi bir payı olduğunu düşünüyorum)...Ama her şeyden en önce "İnsan yokluğu"dur aslında.

4 yorum:

Üfürükten Prenses dedi ki...

Hislerime tercüman..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Tek sözüm var idam etsinler!!!

© Etk Yavrusu © dedi ki...

ahhh kızlar ahhh...:'(

oyumben dedi ki...

İdam ederek sadece organizmanın yaşamını sonlandırabilirsiniz. Oysa hastalıklı düşünceler körpe beyinlerde kuluçkaya yatmış. Zaman içerisinde yumurtalar çatladığında olacaklar şimdikileri aratacaktır. Genetik olarak bozuk olduğumuzu düşünüyorum.